موتور کرماس

Encoder انکودر موتور

انکودر (Encoder) یکی از تجهیزات الکترومکانیکی است که در انواع ماشین آلات صنعتی استفاده می گردد. به بیان ساده تر، انکودر تجهیزی است که حرکت دورانی یا خطی را به سیگنال دیجیتالی ۰ یا ۱ تبدیل می کند.

Motor موتور

در واقع موتور قلب، درب اتوماتیک شیشه‌ای به شمار می‌آید. برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که در حوزه طراحی و تولید موتور درب اتوماتیک شیشه ‌ای فعالیت می‌کنند که یکی از آن‌ها موتور کرماس است.

Gear Box گیربکس

موتور کرماس دارای یک گیربکس قوی است طراحی هوشمند موتور کرماس از دیگر مشخصات فنی آن است که سبب شده تا چند درجه از یک موتور درب اتوماتیک شیشه ای معمولی بالاتر باشد و می توانند به نیازهای ارائه شده توسط مشتریان پاسخ دهند.

موتور کرماس

کمپانی کرماس الکتریک در ۱۹۹۶ در استانبول تاسیس شد.

محدوده محصولات مدام متغیر و تجدید شونده شرکت شامل موتورهای بخاری ، موتورهای باز و بسته کننده درب ، پمپ های سانتریفیوژ و موتور های آنها و همچنین موتور های سری و DC کاهنده یونیورسال مورد استفاده در واحدهای دیگر می باشند، که ولتاژ 12/24/48V و قدرت 10/800W را دارند و مهمتر اینکه در وسایل نقلیه مانند کامیون های سنگین و سبک، مینی بوس، و اتوبوس هایی که توسط شرکت های تولید کننده خودرو های تجاری بصورت OEM تولید می کنند بکار گرفته می شوند.

این شرکت مجموعه های کامل بخاری، واحد دمنده، واحدهای محوری، انتقال دهنده های گرمایی محبوس و درگیر، واحدهای تهویه توربو را نیز تولید می کند.

آنها خدمات طراحی، تولید و R&D را در مجموعه خود با مهندسین استخدامی قوی خود انجام میدهند و می توانند به نیازهای خاص ارائه شده توسط مشتریان پاسخ دهند.

فعالیت های سیستم تضمین کیفیت انجام شده توسط شرکت کروماس کار خود را در آغاز ۲۰۰۲ با گواهینامه ISO 9001-2000 آغاز کرده و این مهم را با اخذ ISO TS ۱۶۹۴۹ در سیستم مدیریت کیفیت برای خودرو در 2008/04 ادامه دادند.

محصولات کرماس در سال ۲۰۰۷ دارای گواهینامه CE شد.

علاوه بر این در ۲۰۱۵, کرماس گواهی ISO 14001 را به دست آورده اند.

شرکت کرماس با استفاده از کیفیت بالای محصولات خود که به لطف کارکنان متخصص آموزش دیده خود به دست آورده بودند, تجهیزات با تکنولوژی بالای استخر خود و ۱۰۰% فعالیت های یکپارچه کنترل، قادر بوده اند که به صادرات 35-50% درصد از کل تولید خود شوند.

شرکت کرماس کارخانه جدید و مدرن خود را به مساحت کل ۲۶۰۰۰ متر مربع، که متشکل از ۶۰۰۰ متر مربع فضای باز و ۲۰۰۰۰ متر مربع فضای بسته است را ایجاد کردند که در درون خود واحدهای ماشینکاری و تولیدات فاقد تراشه الکترونیکی، واحد تزریق آلومینیوم، کارخانه رنگرزی، اتاق قالب، پردازش ورق فلزی، بخش تزریق پلاستیک، و خطوط نصب سیم پیچ، خط نوار الکترونیکی ، انبار مواد اولیه، سالن غذا خوری، سالن های آموزشی، R&D ، محیط های آزمایشگاهی و فعالیت های اجتماعی را جا داده است.

شرایط محیط کار در فضاهایی کاملا گسترده و جادار ایجاد شد.

این فضاها به ویژه به گونه ایی طراحی شده اند تا بتوانند تمرکز و اهمیت R&D و مطالعات آزمایشگاهی را بهمراه داشته باشند.

علاوه بر این در ۲۰۱۶ ، کرماس تولید کارت های الکترونیکی را با خط مونتاژ کاملا اتوماتیک، آغاز کرد و این محصولات را نیز به انبوه تجهیزات تولیدی خود اضافه کرد.

این شرکت همچنین طراحی و نرم افزار برای کارت های تولید شده خود را نیز انجام می دهد.

با توجه به اهمیت وجود جایگزین مناسبی برای موتورهای dunker آلمان در صنعت درب های اتوماتیک شیشه ایی در تولیدات با قیمت مناسب، توجه تولید کنندگان این صنعت به موتور های تولید کمپانی مطرح دیگر نیز جلب شد که موتور های تولیدی کمپانی کرماس نیز جایگاه ویژه ایی دارد.

IATF موتور کرماس

ISO9001 موتور کرماس

ISO14001 موتور کرماس